Biz Kimiz ?

Lavega Project, dijital platformlarda uzun yıllar farklı sektörlerde hizmet vermiş bir ekibin 2019 yılında resmi olarak bir araya gelmesi ile kurulmuştur.

Ne Yapıyoruz ?

Proje şirketi mantığında prodüksiyon, post prodüksiyon, dijital pazarlama, animasyon, tasarım gibi birçok alanda paydaşlarına hizmet vermiştir.

Lavega Project'i oluşturan çekirdek kadro gazetecilik, internet gazeteciliği, reklam filmi, belgesel, animasyon içerikleri, sosyal medya yönetimi, geleneksel ve dijital tasarım alanlarında kronolojik olarak çağa uygun bir halde hizmetlerini sunmaya devam etmektedir. 

Yeni çağda geldiği konum itibariyle hayalini gerçekleştirmek isteyen bireylere ya da kurumlara ve inandığı projelere destek olmayı amaçlamaktadır.

Çıkış noktası olarak; oyun ve mobil oyun projelerini hayata geçirmeyi planlayan fikirlere çeşitli seçenekler ile imkan sağlamaktadır.

Genel yoğunluğu ve yoğunluğun olmasını istediği alan oyun ve mobil oyun olarak belirlenmiş olsa da, hizmet vermeye devam ettiği sektörlerde de yeni fikirlere aynı değeri vermektedir.

Ne Yapmak
İstiyoruz ?

logo-2.png