Lavega Prodüksiyon

Reji Hizmetleri

Çok kameralı reji hizmetleri ile çekimi gerçekleştirilecek projeyi yapımcı, teknik yönetmen, reji sorumlusu, uygulayıcı yapımcı, yapım asistanları ve kameramanlar dahilinde tercihinize yönelik olarak gerçekleştiriyoruz.

reji_hizmetleri.jpg

Yapım Prodüksiyonu

Sinema, TV ve Dijital Mecralarda film ya da dizi içeriklerinin fikir, üretim ve sunum aşamalarının yapımcı, yönetmen, görüntü yönetmeni, cast, ekip ve ekipman gibi unsurların tamamını kapsayacak şekilde gösterimini tamamlıyoruz.

yapım.jpg

Bize Yaz

Fikrini, isteklerini ya da düşüncelerini bize yaz.

  • Heyecan - Gri Çember
  • YouTube - Gri Çember
  • Instagram - Gri Çember
  • LinkedIn - Gri Çember
  • Facebook - Gri Çember
tanitim.jpg

Tanıtım Filmi

Ürün ve hizmet tanıtımlarında marka vizyon ve misyonları göz önünde bulundurularak fikir, üretim ve sunum aşamalarının tamamını kapsayacak şekilde hazır hale getiriyoruz.

post.jpg

Post Prodüksiyon

Sanat Yönetmeni, Grafiker, Animasyon Uzmanı, Video Tasarımcısı, Ses Tasarım Uzmanı gibi profesyonel ekibimiz ile prodüksiyon süreci tamamlanmış tüm projeleri final sürecine ulaştırıyoruz.

Animasyon

Film, dizi, kısa film, tanıtıcı içerikler ve özel içeriklerde uzman ekibimiz ile animasyon ve hareketli içerikler ile prodüksiyon sürecinin tamamını gerçekleştiriyoruz.

animation.jpg

Özel Projeler

İç mekan ya da dış mekan tüm etkinlik, organizasyon ve yeni proje gibi alanlarda arka plandaki tüm süreci organize edip detaylı bir prodüksiyon stratejisi ile harmanlıyoruz.

reji.jpg

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz!

logo-2.png